HC Vítkovice Ridera 2021 / 2022

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje předkolo play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje předkolo play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v Ostravě – Vítkovicích.

15 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 60 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku, přičemž v každém kole (vzhledem k lichému počtu účastníků) jeden z klubů stojí. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. Rytíři Kladno
(Pá 10. 9., 18:00 – SD aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
2. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 12. 9., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
3. volno
4. PSG Berani Zlín
(Pá 17. 9., 17:30 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
5. HC Dynamo Pardubice
(St 13. 10., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
6. HC Vítkovice Ridera
(St 24. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
7. BK Mladá Boleslav
(Pá 24. 9., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
8. HC Vítkovice Ridera
(St 20. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
9. HC Sparta Praha
(Út 28. 9., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
10. HC Vítkovice Ridera
(St 17. 11., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
11. HC Kometa Brno
(Ne 3. 10., 17:20 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
12. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
13. Madeta Motor České Budějovice
(Ne 10. 10., 17:00 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:2p (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)
14. Mountfield HK
(Pá 15. 10., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
15. HC Vítkovice Ridera
(Ne 17. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec 1:0p (0:0, 0:0, 0:0 – 1:0)
16. HC Vítkovice Ridera
(Pá 22. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
17. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 24. 10., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
18. volno
19. HC Vítkovice Ridera
(Pá 29. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
20. HC Vítkovice Ridera
(Ne 31. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
21. HC Olomouc
(Út 2. 11., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
22. HC Vítkovice Ridera
(Pá 5. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
23. HC Oceláři Třinec
(Ne 7. 11., 15:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
24. HC Vítkovice Ridera
(Pá 19. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
25. HC Škoda Plzeň
(Ne 21. 11., 16:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:2p (0:1, 2:0, 0:1 – 1:0)
26. HC Vítkovice Ridera
(Pá 26. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
27. HC Verva Litvínov
(Ne 28. 11., 15:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 3:4sn (1:0, 2:2, 0:1 – 0:0 – 1:2)
28. HC Vítkovice Ridera
(Út 30. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
29. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 1:2p (0:0, 0:0, 1:1 – 0:1)
30. Bílí tygři Liberec
(Ne 5. 12., 15:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:3p (0:2, 2:0, 1:1 – 1:0)
31. Rytíři Kladno
(St 1. 3., 18:00 – SD aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
32. HC Vítkovice Ridera
(Ne 12. 12., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
33. volno
34. HC Vítkovice Ridera
(Čt 23. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín 1:2p (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)
35. HC Dynamo Pardubice
(Ne 26. 12., 17:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3sn (2:0, 0:1, 0:1 – 0:0 – 1:3)
36. HC Vítkovice Ridera
(Út 28. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
37. BK Mladá Boleslav
(Čt 30. 12., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 5:2 (3:0, 2:0, 0:2)
38. HC Vítkovice Ridera
(Út 4. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
39. HC Vítkovice Ridera
(Pá 7. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
40. HC Vítkovice Ridera
(Ne 9. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
41. HC Kometa Brno
(Čt 13. 1., 18:00 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
42. HC Vítkovice Ridera
(Ne 16. 1., 16:40 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
43. Madeta Motor České Budějovice
(Út 18. 1., 17:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
44. Mountfield HK
(Pá 21. 1., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
45. HC Vítkovice Ridera
(Ne 23. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
46. HC Vítkovice Ridera
(Pá 28. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
47. HC Vítkovice Ridera
(St 26. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
48. volno
49. PSG Berani Zlín
(Pá 4. 2., 17:30 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
50. HC Vítkovice Ridera
(Ne 6. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
51. HC Olomouc
(Pá 11. 2., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
52. HC Vítkovice Ridera
(Ne 13. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav -:- (-:-, -:-, -:-)
53. HC Oceláři Třinec
(St 8. 12., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
54. HC Sparta Praha
(Ne 20. 2., 16:00 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
55. HC Škoda Plzeň
(Út 22. 2., 17:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
56. HC Vítkovice Ridera
(Pá 25. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno -:- (-:-, -:-, -:-)
57. HC Verva Litvínov
(Ne 27. 2., 15:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
58. HC Vítkovice Ridera
(Pá 4. 3., 17:30 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
59. HC Vítkovice Ridera
(Ne 6. 3., 16:00 – Ostravar aréna)
Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
60. Bílí tygři Liberec
(Út 8. 3., 18:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Sparta Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HC Oceláři Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. BK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. Bílí tygři Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. HC Škoda Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. Mountfield HK 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. HC Dynamo Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. HC Vítkovice Ridera 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HC Kometa Brno 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. HC Energie Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. HC Verva Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. HC Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. PSG Berani Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. Madeta Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
30 Brankář Česká republika Aleš Stezka 6. 1. 1997 193 cm 91 kg
37 Brankář Česká republika Daniel Dolejš 4. 7. 1994 178 cm 82 kg
58 Obránce Lotyšsko Guntis Galvinš 25. 1. 1986 187 cm 98 kg
46 Obránce Česká republika Roman Polák 28. 4. 1986 188 cm 107 kg
44 Obránce Česká republika Petr Gewiese 11. 3. 1993 185 cm 87 kg
88 Obránce Česká republika Jakub Stehlík 29. 10. 1990 190 cm 94 kg
64 Obránce Slovensko Patrik Koch 8. 12. 1996 186 cm 86 kg
18 Obránce Česká republika Lukáš Kovář 10. 1. 1992 199 cm 97 kg
5 Obránce Česká republika Karel Plášil 25. 4. 1994 190 cm 90 kg
24 Obránce Rusko Alexej Solovjev 8. 9. 1994 188 cm 92 kg
29 Útočník Česká republika Lukáš Krenželok 30. 6. 1983 187 cm 92 kg
57 Útočník Česká republika Jan Hruška 20. 1. 1986 183 cm 93 kg
31 Útočník Česká republika Dominik Lakatoš 8. 4. 1997 181 cm 81 kg
41 Útočník Slovensko Radovan Bondra 27. 1. 1997 197 cm 99 kg
7 Útočník Švédsko Tobias Lindberg 22. 7. 1995 189 cm 92 kg
11 Útočník Česká republika Marek Kalus 22. 7. 1993 188 cm 93 kg
27 Útočník Slovensko Rastislav Dej 12. 9. 1988 179 cm 89 kg
28 Útočník Česká republika Rostislav Marosz 23. 2. 1991 180 cm 80 kg
71 Útočník Lotyšsko Roberts Bukarts 27. 6. 1990 181 cm 82 kg
23 Útočník Česká republika Vojtěch Lednický 30. 5. 2001 176 cm 78 kg
15 Útočník Česká republika Petr Chlán 2. 6. 1999 180 cm 83 kg
12 Útočník Česká republika Petr Fridrich 29. 5. 2000 178 cm 82 kg
10 Útočník Kanada Rob Flick 28. 3. 1991 188 cm 94 kg
20 Útočník Česká republika Jan Bernovský 24. 3. 2001 183 cm 81 kg
25 Útočník Česká republika Josef Krejsa 15. 2. 2003 170 cm 83 kg