HC Vítkovice Ridera 2021 / 2022

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje předkolo play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje předkolo play-off, odehraje Ridera pod trenérem Milošem Holaněm v Ostravar aréna v Ostravě – Vítkovicích.

15 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 60 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku, přičemž v každém kole (vzhledem k lichému počtu účastníků) jeden z klubů stojí. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. Rytíři Kladno
(Pá 10. 9., 18:00 – SD aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
2. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 12. 9., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
3. volno
4. PSG Berani Zlín
(Pá 17. 9., 17:30 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
5. HC Dynamo Pardubice
(St 13. 10., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
6. HC Vítkovice Ridera
(St 24. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc -:- (-:-, -:-, -:-)
7. BK Mladá Boleslav
(Pá 24. 9., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
8. HC Vítkovice Ridera
(St 20. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec -:- (-:-, -:-, -:-)
9. HC Sparta Praha
(Út 28. 9., 18:30 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
10. HC Vítkovice Ridera
(St 17. 11., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň -:- (-:-, -:-, -:-)
11. HC Kometa Brno
(Ne 3. 10., 17:20 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
12. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
13. Madeta Motor České Budějovice
(Ne 10. 10., 17:00 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
14. Mountfield HK
(Pá 15. 10., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
15. HC Vítkovice Ridera
(Ne 17. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
16. HC Vítkovice Ridera
(Pá 22. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 24. 10., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
18. volno
19. HC Vítkovice Ridera
(Pá 29. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín -:- (-:-, -:-, -:-)
20. HC Vítkovice Ridera
(Ne 31. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
21. HC Olomouc
(Út 2. 11., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
22. HC Vítkovice Ridera
(Pá 5. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav -:- (-:-, -:-, -:-)
23. HC Oceláři Třinec
(Ne 7. 11., 15:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
24. HC Vítkovice Ridera
(Pá 19. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
25. HC Škoda Plzeň
(Ne 21. 11., 16:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
26. HC Vítkovice Ridera
(Pá 26. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno -:- (-:-, -:-, -:-)
27. HC Verva Litvínov
(Ne 28. 11., 15:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
28. HC Vítkovice Ridera
(Út 30. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
29. HC Vítkovice Ridera
(Pá 3. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
30. Bílí tygři Liberec
(Ne 5. 12., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
31. Rytíři Kladno
(Pá 10. 12., 18:00 – SD aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
32. HC Vítkovice Ridera
(Ne 12. 12., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
33. volno
34. HC Vítkovice Ridera
(Čt 23. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín -:- (-:-, -:-, -:-)
35. HC Dynamo Pardubice
(Ne 26. 12., 17:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
36. HC Vítkovice Ridera
(Út 28. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc -:- (-:-, -:-, -:-)
37. BK Mladá Boleslav
(Čt 30. 12., 17:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
38. HC Vítkovice Ridera
(Út 4. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec -:- (-:-, -:-, -:-)
39. HC Vítkovice Ridera
(Pá 7. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
40. HC Vítkovice Ridera
(Ne 9. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň -:- (-:-, -:-, -:-)
41. HC Kometa Brno
(Pá 14. 1., 18:00 – Winning Group aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
42. HC Vítkovice Ridera
(Ne 16. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
43. Madeta Motor České Budějovice
(Út 18. 1., 17:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
44. Mountfield HK
(Pá 21. 1., 18:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
45. HC Vítkovice Ridera
(Ne 23. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
46. HC Vítkovice Ridera
(Pá 28. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
47. HC Vítkovice Ridera
(St 26. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
48. volno
49. PSG Berani Zlín
(Pá 4. 2., 17:30 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
50. HC Vítkovice Ridera
(Ne 6. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
51. HC Olomouc
(Pá 11. 2., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
52. HC Vítkovice Ridera
(Ne 13. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav -:- (-:-, -:-, -:-)
53. HC Oceláři Třinec
(Pá 18. 2., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
54. HC Sparta Praha
(Ne 20. 2., 16:00 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
55. HC Škoda Plzeň
(Út 22. 2., 17:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
56. HC Vítkovice Ridera
(Pá 25. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno -:- (-:-, -:-, -:-)
57. HC Verva Litvínov
(Ne 27. 2., 15:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
58. HC Vítkovice Ridera
(Pá 4. 3., 17:30 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
59. HC Vítkovice Ridera
(Ne 6. 3., 16:00 – Ostravar aréna)
Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
60. Bílí tygři Liberec
(Út 8. 3., 18:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Sparta Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HC Oceláři Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. BK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. Bílí tygři Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. HC Škoda Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. Mountfield HK 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. HC Dynamo Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. HC Vítkovice Ridera 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HC Kometa Brno 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. HC Energie Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. HC Verva Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. HC Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. PSG Berani Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. Madeta Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg