HC Vítkovice Ridera 2020 / 2021

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2020 / 2021. Sezonu, ve které obhajuje 13. místo, odehraje Ridera pod trenérem Mojmírem Trličíkem, kterého v průběhu sezony […]

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2020 / 2021. Sezonu, ve které obhajuje 13. místo, odehraje Ridera pod trenérem Mojmírem Trličíkem, kterého v průběhu sezony nahradil Miloš Holaň, v Ostravar aréna v Ostravě – Vítkovicích.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Verva Litvínov
(Út 26. 1., 17:00 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
2. Mountfield HK
(St 11. 11., 15:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
3. HC Oceláři Třinec
(Út 15. 12., 17:00 – …)
HC Vítkovice Ridera 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
4. HC Sparta Praha
(Pá 11. 12., 18:00 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
5. HC Kometa Brno
(Út 24. 11., 18:00 – DRFG aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
6. Madeta Motor České Budějovice
(Pá 2. 10., 17:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3p (0:2, 1:0, 1:0 – 0:1)
7. HC Vítkovice Ridera
(Út 23. 2., 16:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
8. HC Vítkovice Ridera
(Pá 9. 10., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
9. HC Vítkovice Ridera
(Ne 4. 10., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 4:5p (0:2, 2:1, 2:1 – 0:1)
10. HC Vítkovice Ridera
(Út 9. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
11. HC Dynamo Pardubice
(Po 21. 12., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
12. HC Vítkovice Ridera
(Út 12. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
13. Bílí tygři Liberec
(Út 17. 11., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
14. HC Verva Litvínov
(Út 8. 12., 17:30 – Zimní stadion Ivana Hlinky)
HC Vítkovice Ridera 1:0p (0:0, 0:0, 0:0 – 1:0)
15. HC Vítkovice Ridera
(Po 9. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
16. HC Vítkovice Ridera
(Po 15. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 3:4 (3:2, 0:2, 0:0)
17. HC Vítkovice Ridera
(Pá 13. 11., 16:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 5:4p (0:2, 0:1, 4:1 – 1:0)
18. HC Vítkovice Ridera
(Ne 15. 11., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 2:3sn (0:0, 2:0, 0:2 – 0:0 – 0:2)
19. HC Vítkovice Ridera
(Pá 20. 11., 17:30 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice 0:7 (0:1, 0:5, 0:1)
20. BK Mladá Boleslav
(Ne 22. 11., 16:00 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
21. HC Energie Karlovy Vary
(Pá 27. 11., 17:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1p (0:1, 1:0, 0:0 – 1:0)
22. HC Škoda Plzeň
(So 28. 11., 15:15 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera 6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
23. PSG Berani Zlín
(Út 1. 12., 17:00 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
24. HC Vítkovice Ridera
(Pá 4. 12., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
25. HC Olomouc
(Ne 6. 12., 17:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
26. HC Vítkovice Ridera
(Út 5. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
27. HC Vítkovice Ridera
(Ne 13. 12., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov 6:2 (2:1, 4:1, 0:0)
28. Mountfield HK
(Út 22. 12., 16:00 – ČPP aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:3p (0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)
29. HC Vítkovice Ridera
(So 26. 12., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Oceláři Třinec 2:1sn (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0 – 2:1)
30. HC Sparta Praha
(Po 28. 12., 17:00 – O2 aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
31. HC Vítkovice Ridera
(St 30. 12., 15:00 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
32. Madeta Motor České Budějovice
(Ne 3. 1., 15:30 – Budvar aréna)
HC Vítkovice Ridera 4:3sn (1:1, 1:0, 1:2 – 0:0 – 2:0)
33. HC Vítkovice Ridera
(Pá 8. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
BK Mladá Boleslav 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
34. HC Energie Karlovy Vary
(Ne 10. 1., 15:30 – KV aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
35. HC Vítkovice Ridera
(Pá 15. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Škoda Plzeň 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
36. HC Vítkovice Ridera
(Ne 17. 1., 16:00 – Ostravar aréna)
PSG Berani Zlín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
37. HC Dynamo Pardubice
(Út 19. 1., 18:00 – Enteria aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
38. HC Vítkovice Ridera
(Pá 22. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Olomouc 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
39. Bílí tygři Liberec
(Ne 24. 1., 16:00 – Home Credit aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
40. HC Vítkovice Ridera
(Pá 29. 1., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Verva Litvínov 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
41. HC Vítkovice Ridera
(Ne 31. 1., 16:30 – Ostravar aréna)
Mountfield HK 3:4sn (1:2, 1:1, 1:0 – 0:0 – 3:4)
42. HC Oceláři Třinec
(Út 2. 2., 17:00 – Werk aréna)
HC Vítkovice Ridera 7:1 (0:1, 5:0, 2:0)
43. HC Vítkovice Ridera
(Pá 5. 2., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Sparta Praha 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
44. HC Kometa Brno
(Ne 7. 2., 17:00 – DRFG aréna)
HC Vítkovice Ridera 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
45. HC Vítkovice Ridera
(St 17. 2., 17:00 – Ostravar aréna)
Madeta Motor České Budějovice 5:3 (1:1, 4:0, 0:2)
46. BK Mladá Boleslav
(Pá 19. 2., 16:30 – Škoenergo aréna)
HC Vítkovice Ridera 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
47. HC Vítkovice Ridera
(Ne 21. 2., 16:00 – Ostravar aréna)
HC Energie Karlovy Vary 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
48. HC Škoda Plzeň
(Pá 26. 2., 16:30 – Logspeed aréna)
HC Vítkovice Ridera 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
49. PSG Berani Zlín
(Ne 28. 2., 15:30 – Zimní stadion Luďka Čajky)
HC Vítkovice Ridera 4:6 (2:4, 0:1, 2:1)
50. HC Vítkovice Ridera
(Út 2. 3., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Dynamo Pardubice 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
51. HC Olomouc
(Pá 5. 3., 18:00 – Zimní stadion Olomouc)
HC Vítkovice Ridera 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
52. HC Vítkovice Ridera
(Ne 7. 3., 17:20 – Ostravar aréna)
Bílí tygři Liberec 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Sparta Praha 52 32 3 6 11 194:116 + 78 108 b.
2. HC Oceláři Třinec 52 31 4 5 12 187:130 + 57 106 b.
3. BK Mladá Boleslav 52 26 6 7 13 167:126 + 41 97 b.
4. Bílí tygři Liberec 52 24 8 5 15 152:118 + 34 93 b.
5. HC Škoda Plzeň 52 24 6 7 15 170:128 + 42 91 b.
6. Mountfield HK 52 26 4 3 19 144:127 + 17 89 b.
7. HC Dynamo Pardubice 52 21 7 4 20 141:146 – 5 81 b.
8. HC Vítkovice Ridera 52 20 4 6 22 130:142 – 12 74 b.
9. HC Kometa Brno 52 19 5 6 22 144:152 – 6 73 b.
10. HC Energie Karlovy Vary 52 17 8 6 21 145:176 – 31 73 b.
11. HC Verva Litvínov 52 17 8 5 22 133:146 – 13 72 b.
12. HC Olomouc 52 14 6 5 27 105:156 – 51 59 b.
13. PSG Berani Zlín 52 11 3 4 34 108:178 – 70 43 b.
14. Madeta Motor České Budějovice 52 6 4 7 35 128:207 – 79 33 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas HC Vítkovice Ridera
(St 10. 3., 17:30 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 2:1p (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0)
Předkolo – 2. zápas HC Vítkovice Ridera
(Čt 11. 3., 15:00 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Předkolo – 3. zápas HC Kometa Brno
(So 13. 3., 15:00 – DRFG aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1p (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)
Předkolo – 4. zápas HC Kometa Brno
(Ne 14. 3., 17:00 – DRFG aréna)
HC Vítkovice Ridera 2:1p (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0)
Předkolo – 5. zápas HC Vítkovice Ridera
(Út 16. 3., 19:00 – Ostravar aréna)
HC Kometa Brno 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Čtvrtfinále – 1. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 2. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 3. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 4. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 5. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 6. zápas nehráno
Čtvrtfinále – 7. zápas nehráno
Semifinále – 1. zápas nehráno
Semifinále – 2. zápas nehráno
Semifinále – 3. zápas nehráno
Semifinále – 4. zápas nehráno
Semifinále – 5. zápas nehráno
Semifinále – 6. zápas nehráno
Semifinále – 7. zápas nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – 2. zápas nehráno
Finále – 3. zápas nehráno
Finále – 4. zápas nehráno
Finále – 5. zápas nehráno
Finále – 6. zápas nehráno
Finále – 7. zápas nehráno

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
37 brankář Česká republika Daniel Dolejš 4. 7. 1994 178 cm 82 kg
95 brankář Česká republika Miroslav Svoboda 7. 3. 1995 190 cm 87 kg
58 obránce Lotyšsko Guntis Galvinš 25. 1. 1986 187 cm 98 kg
42 obránce Česká republika Petr Gewiese 11. 3. 1993 185 cm 87 kg
43 obránce Česká republika Filip Pyrochta 24. 6. 1996 189 cm 87 kg
46 obránce Česká republika Roman Polák 28. 4. 1986 188 cm 107 kg
18 obránce Česká republika Lukáš Kovář 10. 1. 1992 199 cm 94 kg
64 obránce Slovensko Patrik Koch 8. 12. 1996 186 cm 86 kg
22 obránce Česká republika Robert Černý 24. 7. 1995 183 cm 72 kg
33 obránce Česká republika Lukáš Doudera 3. 1. 1998 179 cm 80 kg
13 útočník Česká republika Vladimír Svačina 28. 4. 1987 180 cm 85 kg
57 útočník Česká republika Jan Hruška 20. 1. 1986 183 cm 93 kg
31 útočník Česká republika Dominik Lakatoš 8. 4. 1997 184 cm 88 kg
29 útočník Česká republika Lukáš Krenželok 30. 6. 1983 187 cm 98 kg
27 útočník Slovensko Rastislav Dej 12. 9. 1988 179 cm 89 kg
24 útočník Česká republika Zbyněk Irgl 29. 11. 1980 182 cm 88 kg
12 útočník Česká republika Petr Fridrich 29. 5. 2000 186 cm 88 kg
25 útočník Česká republika Josef Mikyska 12. 7. 1994 178 cm 88 kg
19 útočník Česká republika David Stach 22. 2. 1992 183 cm 82 kg
84 útočník Česká republika Jan Schleiss 1. 9. 1994 176 cm 81 kg
21 útočník Kanada Alexandre Mallet 22. 5. 1992 185 cm 93 kg
49 útočník Česká republika Nicolas Werbik 9. 10. 1997 191 cm 88 kg
23 útočník Česká republika Marek Kalus 22. 6. 1993 188 cm 93 kg
17 útočník Kanada Rob Flick 28. 3. 1991 188 cm 94 kg