HC Vítkovice Ridera 2019 / 2020

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Extralize ledního hokeje v sezoně 2019 / 2020.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
1. Pá 13. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 1:2p (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
2. Ne 15. 9., 17:30 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
3. Pá 20. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 4:5sn (1:0, 2:2, 1:2 – 0:0 – 2:3)
4. Ne 22. 9., 16:00 Rytíři Kladno HC Vítkovice Ridera 2:3p (0:0, 0:0, 2:2 – 0:1)
5. Pá 27. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
6. Ne 29. 9., 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
7. Čt 3. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)
8. Ne 6. 10., 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
9. Pá 11. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
10. Ne 13. 10., 16:00 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
11. Pá 18. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
12. Ne 20. 10., 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
13. Pá 25. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 3:2sn (2:2, 0:0, 0:0 – 0:0 – 2:0)
14. Ne 27. 10., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 3:4p (0:0, 2:0, 1:3 – 0:1)
15. Út 29. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín 4:3sn (3:2, 0:1, 0:0 – 0:0 – 2:1)
16. Pá 1. 11., 18:00 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
17. Ne 3. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera Rytíři Kladno 3:4p (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1)
18. Pá 15. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 4:3sn (0:1, 0:2, 3:0 – 0:0 – 1:0)
19. Ne 17. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 3:2sn (0:1, 0:1, 2:0 – 0:0 – 2:1)
20. Čt 21. 11., 18:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
21. Ne 24. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
22. St 27. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
23. Čt 28. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 3:7 (1:0, 1:3, 1:4)
24. Ne 1. 12., 15:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
25. Pá 6. 12., 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
26. Ne 8. 12., 16:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
27. St 18. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
28. Pá 20. 12., 17:30 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 3:2p (0:0, 0:1, 2:1 – 1:0)
29. Út 21. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec -:- (-:-, -:-, -:-)
30. Čt 26. 12., 18:00 Rytíři Kladno HC Vítkovice Ridera 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
31. So 28. 12., 16:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
32. Po 30. 12., 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
33. Út 17. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
34. Ne 5. 1., 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 6:4 (2:2, 2:0, 2:2)
35. Pá 10. 1., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
36. Ne 12. 1., 16:00 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
37. Pá 17. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov -:- (-:-, -:-, -:-)
38. Ne 19. 1., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
39. Pá 24. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK -:- (-:-, -:-, -:-)
40. Ne 26. 1., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
41. Út 28. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín -:- (-:-, -:-, -:-)
42. Pá 31. 1., 18:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
43. Ne 2. 2., 16:00 HC Vítkovice Ridera Rytíři Kladno -:- (-:-, -:-, -:-)
44. St 12. 2., 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
45. Pá 14. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice -:- (-:-, -:-, -:-)
46. Ne 16. 2., 15:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
47. Pá 21. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň -:- (-:-, -:-, -:-)
48. Út 4. 2., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
49. Pá 28. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav -:- (-:-, -:-, -:-)
50. Ne 1. 3., 15:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)
51. Út 3. 3., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary -:- (-:-, -:-, -:-)
52. Pá 6. 3., 18:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre B + / –
1. Bílí tygři Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. HC Oceláři Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. HC Škoda Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. Mountfield HK 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. HC Kometa Brno 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. HC Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. HC Vítkovice Ridera 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. BK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. PSG Berani Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. HC Sparta Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. HC Verva Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. HC Energie Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
13. Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
14. HC Dynamo Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 6. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 7. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Sdílet článek na FacebookuSdílet článek na Twitteru
Rostislav Gawlas 354 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*