HC Vítkovice Ridera 2019 / 2020

Ostrava – Účinkování HC Vítkovice Ridera v Tipsport extralize v sezoně 2019 / 2020 předčasně ukončené pro celosvětovou koronavirovou pandemii již po základní části. Sezonu, ve které mistrovský titul získali Bílí tygři Liberec a sestoupili Rytíři Kladno, zakončila HC Vítkovice Ridera s 63 body na 13. místě extraligové tabulky.

14 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 52 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
1. Pá 13. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 1:2p (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
2. Ne 15. 9., 17:30 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
3. Pá 20. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 4:5sn (1:0, 2:2, 1:2 – 0:0 – 2:3)
4. Ne 22. 9., 16:00 Rytíři Kladno HC Vítkovice Ridera 2:3p (0:0, 0:0, 2:2 – 0:1)
5. Pá 27. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
6. Ne 29. 9., 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
7. Čt 3. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)
8. Ne 6. 10., 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
9. Pá 11. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
10. Ne 13. 10., 16:00 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
11. Pá 18. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
12. Ne 20. 10., 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
13. Pá 25. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 3:2sn (2:2, 0:0, 0:0 – 0:0 – 2:0)
14. Ne 27. 10., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 3:4p (0:0, 2:0, 1:3 – 0:1)
15. Út 29. 10., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín 4:3sn (3:2, 0:1, 0:0 – 0:0 – 2:1)
16. Pá 1. 11., 18:00 Bílí tygři Liberec HC Vítkovice Ridera 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
17. Ne 3. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera Rytíři Kladno 3:4p (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1)
18. Pá 15. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Kometa Brno 4:3sn (0:1, 0:2, 3:0 – 0:0 – 1:0)
19. Ne 17. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 3:2sn (0:1, 0:1, 2:0 – 0:0 – 2:1)
20. Čt 21. 11., 18:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
21. Ne 24. 11., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
22. St 27. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Sparta Praha 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
23. Čt 28. 11., 17:30 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 3:7 (1:0, 1:3, 1:4)
24. Ne 1. 12., 15:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
25. Pá 6. 12., 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Ridera 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
26. Ne 8. 12., 16:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
27. St 18. 12., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Olomouc 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
28. Pá 20. 12., 17:30 PSG Berani Zlín HC Vítkovice Ridera 3:2p (0:0, 0:1, 2:1 – 1:0)
29. Út 21. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Bílí tygři Liberec 3:7 (1:1, 0:5, 2:1)
30. Čt 26. 12., 18:00 Rytíři Kladno HC Vítkovice Ridera 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
31. So 28. 12., 16:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
32. Po 30. 12., 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
33. Út 17. 9., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
34. Ne 5. 1., 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Ridera 6:4 (2:2, 2:0, 2:2)
35. Pá 10. 1., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
36. So 11. 1., 16:00 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Ridera 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
37. Pá 17. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Verva Litvínov 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
38. Ne 19. 1., 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
39. Pá 24. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera Mountfield HK 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
40. Ne 26. 1., 17:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 4:5sn (0:0, 1:3, 3:1 – 0:0 – 1:2)
41. Út 28. 1., 17:30 HC Vítkovice Ridera PSG Berani Zlín 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
42. Pá 31. 1., 18:00 HC Olomouc HC Vítkovice Ridera 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:2)
43. Ne 2. 2., 16:00 HC Vítkovice Ridera Rytíři Kladno 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
44. St 12. 2., 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Ridera 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
45. Pá 14. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
46. Ne 16. 2., 15:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
47. Pá 21. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Škoda Plzeň 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
48. Út 4. 2., 18:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Ridera 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
49. Pá 28. 2., 17:30 HC Vítkovice Ridera BK Mladá Boleslav 2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
50. Ne 1. 3., 15:30 HC Verva Litvínov HC Vítkovice Ridera 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
51. Út 3. 3., 17:30 HC Vítkovice Ridera HC Energie Karlovy Vary 8:2 (3:0, 4:0, 1:2)
52. Pá 6. 3., 18:00 Mountfield HK HC Vítkovice Ridera 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. Bílí tygři Liberec 52 30 5 2 15 179:131 + 48 102 b.
2. HC Oceláři Třinec 52 27 4 4 17 163:125 + 38 93 b.
3. HC Sparta Praha 52 21 14 1 16 174:145 + 29 92 b.
4. BK Mladá Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 + 31 92 b.
5. HC Škoda Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 + 20 92 b.
6. HC Kometa Brno 52 21 5 6 20 143:156 – 13 79 b.
7. HC Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 – 6 77 b.
8. Mountfield HK 52 19 5 7 21 130:136 – 6 74 b.
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 9 5 22 174:168 + 6 71 b.
10. PSG Berani Zlín 52 19 4 5 24 151:151 0 70 b.
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 – 39 64 b.
12. HC Verva Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 – 20 63 b.
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 8 5 25 134:175 – 41 63 b.
14. Rytíři Kladno 52 16 3 6 27 130:177 – 47 60 b.

Play-off

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas zrušeno
Předkolo – 2. zápas zrušeno
Předkolo – 3. zápas zrušeno
Předkolo – 4. zápas zrušeno
Předkolo – 5. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 1. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 2. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 3. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 4. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 5. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 6. zápas zrušeno
Čtvrtfinále – 7. zápas zrušeno
Semifinále – 1. zápas zrušeno
Semifinále – 2. zápas zrušeno
Semifinále – 3. zápas zrušeno
Semifinále – 4. zápas zrušeno
Semifinále – 5. zápas zrušeno
Semifinále – 6. zápas zrušeno
Semifinále – 7. zápas zrušeno
Finále – 1. zápas zrušeno
Finále – 2. zápas zrušeno
Finále – 3. zápas zrušeno
Finále – 4. zápas zrušeno
Finále – 5. zápas zrušeno
Finále – 6. zápas zrušeno
Finále – 7. zápas zrušeno
Sdílet článek na FacebookuSdílet článek na Twitteru

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*