HC RT Torax Poruba 2011 2021 / 2022

Ostrava – Účinkování HC RT Torax Poruba 2011 v Chance lize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje semifinále play-off, odehraje RT Torax pod trenérem Jiřím Šejbou, kterého […]

Ostrava – Účinkování HC RT Torax Poruba 2011 v Chance lize v sezoně 2021 / 2022. Sezonu, ve které obhajuje semifinále play-off, odehraje RT Torax pod trenérem Jiřím Šejbou, kterého v průběhu sezony nahradil Jiří Režnar, v RT Torax aréně v Ostravě – Porubě.

17 klubů mezi sebou nejprve změří síly v 51 ligových kolech základní části systémem třikrát každý s každým dvakrát doma a jednou venku nebo jednou doma a dvakrát venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků v každém kole jeden z klubů stojí. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off, do kterého 1. až 6. postupuje přímo a 7. až 10. hraje předkolo. 13. a 14. hraje play-out. 15. až 17. sestupuje přímo do 2. ligy.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC RT Torax Poruba 2011
(So 11. 9., 17:00 – RT Torax aréna)
Draci Pars Šumperk 2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0 – 1:2)
2. SK Trhači Kadaň
(St 15. 9., 18:00 – Zimní stadion Kadaň)
HC RT Torax Poruba 2011 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
3. HC RT Torax Poruba 2011
(So 18. 9., 17:00 – RT Torax aréna)
HC Dukla Jihlava 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
4. VHK Robe Vsetín
(St 22. 9., 17:30 – Zimní stadion Na Lapači)
HC RT Torax Poruba 2011 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
5. volno
6. HC RT Torax Poruba 2011
(St 29. 9., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Zubr Přerov 6:5p (1:1, 4:2, 0:2 – 1:0)
7. HC Stadion Vrchlabí
(So 2. 10., 17:00 – DD Elektromont aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
8. HC RT Torax Poruba 2011
(St 6. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Stadion Litoměřice 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
9. HC Slavia Praha
(So 9. 10., 17:00 – Zimní stadion Eden)
HC RT Torax Poruba 2011 1:5 (0:3, 1:2, 0:0)
10. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 11. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
SK Horácká Slavia Třebíč 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0 – 4:5)
11. HC Baník Sokolov
(St 13. 10., 18:00 – Zimní stadion Sokolov)
HC RT Torax Poruba 2011 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
12. HC RT Torax Poruba 2011
(So 16. 10., 17:00 – RT Torax aréna)
LHK Jestřábi Prostějov 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
13. HC Slovan Ústí nad Labem
(St 20. 10., 18:00 – Zimní stadion Ústí nad Labem)
HC RT Torax Poruba 2011 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
14. HC RT Torax Poruba 2011
(So 23. 10., 17:00 – RT Torax aréna)
AZ Heimstaden Havířov 5:4sn (1:2, 1:0, 2:2 – 0:0 – 1:0)
15. HC Frýdek-Místek
(Po 25. 10., 18:00 – Hala Polárka)
HC RT Torax Poruba 2011 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
16. HC RT Torax Poruba 2011
(St 27. 10., 18:00 – RT Torax aréna)
HC Benátky nad Jizerou 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
17. SC Kolín
(So 30. 10., 17:00 – Zimní stadion Kolín)
HC RT Torax Poruba 2011 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
18. Draci Pars Šumperk
(St 3. 11., 18:00 – Škoda aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 6:5p (0:2, 4:1, 1:2 – 1:0)
19. HC RT Torax Poruba 2011
(So 6. 11., 17:00 – RT Torax aréna)
SK Trhači Kadaň 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
20. HC Dukla Jihlava
(Po 15. 11., 17:30 – CZ Loko aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
21. HC RT Torax Poruba 2011
(St 17. 11., 18:00 – RT Torax aréna)
VHK Robe Vsetín 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
22. volno
23. HC Zubr Přerov
(St 24. 11., 18:00 – Meo aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
24. HC RT Torax Poruba 2011
(So 27. 11., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Stadion Vrchlabí 4:5p (2:1, 1:2, 1:1 – 0:1)
25. HC Stadion Litoměřice
(St 1. 12., 17:30 – Kalich aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 4:3sn (2:1, 1:1, 0:1 – 0:0 – 4:3)
26. HC RT Torax Poruba 2011
(So 4. 12., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Slavia Praha 5:4 (1:1, 2:1, 2:1)
27. SK Horácká Slavia Třebíč
(St 8. 12., 17:30 – Khnp aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
28. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 24. 1., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Baník Sokolov -:- (-:-, -:-, -:-)
29. LHK Jestřábi Prostějov
(Po 20. 12., 18:00 – Zimní stadion Prostějov)
HC RT Torax Poruba 2011 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
30. HC RT Torax Poruba 2011
(St 22. 12., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Slovan Ústí nad Labem 3:2p (0:1, 2:1, 0:0 – 1:0)
31. AZ Heimstaden Havířov
(Po 27. 12., 17:30 – Gascontrol aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
32. HC RT Torax Poruba 2011
(St 29. 12., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Frýdek-Místek 3:4p (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1)
33. HC Benátky nad Jizerou
(Po 3. 1., 17:30 – Zimní stadion Benátky nad Jizerou)
HC RT Torax Poruba 2011 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
34. HC RT Torax Poruba 2011
(St 5. 1., 17:30 – RT Torax aréna)
SC Kolín 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
35. HC RT Torax Poruba 2011
(So 8. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
Draci Pars Šumperk 6:4 (2:2, 1:2, 3:0)
36. SK Trhači Kadaň
(St 12. 1., 18:00 – Zimní stadion Kadaň)
HC RT Torax Poruba 2011 0:5
kontumačně
37. HC RT Torax Poruba 2011
(So 15. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Dukla Jihlava -:- (-:-, -:-, -:-)
38. VHK Robe Vsetín
(Po 17. 1., 17:30 – Zimní stadion Na Lapači)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
39. volno
40. HC RT Torax Poruba 2011
(So 22. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Zubr Přerov -:- (-:-, -:-, -:-)
41. HC Stadion Vrchlabí
(St 26. 1., 18:00 – DD Elektromont aréna)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
42. HC RT Torax Poruba 2011
(So 29. 1., 16:00 – RT Torax aréna)
HC Stadion Litoměřice -:- (-:-, -:-, -:-)
43. HC Slavia Praha
(Po 31. 1., 18:00 – Zimní stadion Eden)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
44. HC RT Torax Poruba 2011
(St 2. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
SK Horácká Slavia Třebíč -:- (-:-, -:-, -:-)
45. HC Baník Sokolov
(So 5. 2., 17:00 – Zimní stadion Sokolov)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
46. HC RT Torax Poruba 2011
(St 16. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
LHK Jestřábi Prostějov -:- (-:-, -:-, -:-)
47. HC Slovan Ústí nad Labem
(So 19. 2., 17:00 – Zimní stadion Ústí nad Labem)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
48. HC RT Torax Poruba 2011
(St 23. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
AZ Heimstaden Havířov -:- (-:-, -:-, -:-)
49. HC Frýdek-Místek
(So 26. 2., 17:00 – Hala Polárka)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
50. HC RT Torax Poruba 2011
(Po 28. 2., 17:30 – RT Torax aréna)
HC Benátky nad Jizerou -:- (-:-, -:-, -:-)
51. SC Kolín
(St 2. 3., 18:00 – Zimní stadion Kolín)
HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. SK Trhači Kadaň 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. HC Stadion Vrchlabí 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. VHK Robe Vsetín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. HC RT Torax Poruba 2011 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. HC Stadion Litoměřice 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. HC Baník Sokolov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. HC Slovan Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. AZ Heimstaden Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. HC Frýdek-Místek 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
16. SC Kolín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
17. Draci Pars Šumperk 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Předkolo – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 6. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 7. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
31 Brankář Česká republika Adam Brízgala 19. 6. 1998 182 cm 97 kg
15 Obránce Česká republika Dušan Žovinec 5. 10. 1992 182 cm 83 kg
44 Obránce Česká republika Tomáš Voráček 27. 2. 1990 191 cm 96 kg
21 Obránce Česká republika Jakub Husa 17. 9. 1997 194 cm 97 kg
10 Obránce Česká republika Šimon Szathmáry 4. 10. 1995 178 cm 81 kg
3 Obránce Česká republika Michal Houdek 11. 6. 2000 193 cm 95 kg
41 Obránce Česká republika Patrik Urbanec 9. 10. 1993 184 cm 85 kg
59 Útočník Česká republika Dominik Hrníčko 29. 10. 1995 183 cm 83 kg
91 Útočník Česká republika Radim Toman 6. 10. 1999 177 cm 80 kg
79 Útočník Česká republika Petr Stloukal 18. 6. 1993 180 cm 86 kg
43 Útočník Česká republika Tomáš Gřeš 16. 2. 1996 193 cm 85 kg
76 Útočník Finsko Markus Korkiakoski 4. 3. 1992 181 cm 77 kg
47 Útočník Česká republika Pavel Jenyš 2. 4. 1996 192 cm 95 kg
19 Útočník Česká republika Jakub Hajný 14. 12. 1996 189 cm 95 kg
8 Útočník Kanada Samuel Bitten 21. 3. 2000 188 cm 91 kg
18 Útočník Kanada Cole Carter 6. 7. 1998 178 cm 80 kg
70 Útočník Slovensko Martin Réway 24. 1. 1995 173 cm 83 kg
7 Útočník Česká republika Michal Hotěk 8. 4. 1999 183 cm 83 kg
77 Útočník Česká republika Tomáš Guman 2. 6. 1997 184 cm 82 kg
89 Útočník Česká republika Jiří Brodek 10. 10. 2000 181 cm 74 kg