HC RT Torax Poruba 2011 2019 / 2020

Ostrava – Účinkování HC RT Torax Poruba 2011 v 1. hokejové lize v sezoně 2019 / 2020.

16 klubů mezi sebou nejprve změří síly ve 30 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Následovat bude nadstavbová část. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
1. St 11. 9., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 AZ Residomo Havířov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
2. So 14. 9., 17:00 HC Baník Sokolov HC RT Torax Poruba 2011 3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
3. Po 16. 9., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 LHK Jestřábi Prostějov 9:3 (2:1, 2:1, 5:1)
4. St 18. 9., 18:00 SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2011 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
5. So 21. 9., 17:00 HC RT Torax Poruba 2011 SK Trhači Kadaň 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
6. Po 23. 9., 18:00 HC Slovan Ústí nad Labem HC RT Torax Poruba 2011 2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
7. St 25. 9., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Benátky nad Jizerou 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
8. So 28. 9., 15:30 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 6:2 (1:0, 4:1, 1:1)
9. St 2. 10., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
10. So 5. 10., 17:00 ČEZ Motor České Budějovice HC RT Torax Poruba 2011 2:3sn (0:0, 2:1, 0:1 – 0:0 – 0:1)
11. Po 7. 10., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Zubr Přerov 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
12. St 9. 10., 18:00 Piráti Chomutov HC RT Torax Poruba 2011 8:3 (2:2, 2:1, 4:0)
13. So 12. 10., 17:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
14. Čt 17. 10., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 VHK Robe Vsetín 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
15. So 19. 10., 18:00 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 2011 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
16. Po 21. 10., 18:00 AZ Residomo Havířov HC RT Torax Poruba 2011 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
17. St 23. 10., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Baník Sokolov 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
18. So 26. 10., 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011 3:4p (0:1, 2:0, 1:2 – 0:1)
19. Čt 31. 10., 18:00 HC RT Torax Poruba 2011 SK Horácká Slavia Třebíč 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
20. So 2. 11., 17:00 SK Trhači Kadaň HC RT Torax Poruba 2011 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
21. St 13. 11., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 (1:1, 4:0, 1:1)
22. So 16. 11., 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC RT Torax Poruba 2011 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
23. Po 18. 11., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
24. Čt 21. 11., 17:30 HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba 2011 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
25. So 23. 11., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 ČEZ Motor České Budějovice 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
26. St 27. 11., 18:00 HC Zubr Přerov HC RT Torax Poruba 2011 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
27. So 30. 11., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 Piráti Chomutov 4:5 (0:2, 2:1, 2:2)
28. Po 2. 12., 17:30 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011 6:1 (4:1, 0:0, 2:0)
29. St 4. 12., 17:30 VHK Robe Vsetín HC RT Torax Poruba 2011 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
30. So 7. 12., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Frýdek-Místek 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre B + / –
1. ČEZ Motor České Budějovice 30 26 0 3 1 141:62 81 b. + 79
2. HC Zubr Přerov 30 16 5 3 6 85:57 61 b. + 28
3. HC Stadion Litoměřice 30 17 3 3 7 113:76 60 b. + 37
4. Piráti Chomutov 30 17 1 1 11 98:77 54 b. + 21
5. HC Slavia Praha 30 15 4 1 10 86:78 54 b. + 8
6. VHK Robe Vsetín 30 16 1 3 10 93:79 53 b. + 14
7. HC RT Torax Poruba 2011 30 15 2 0 13 97:93 49 b. + 4
8. AZ Residomo Havířov 30 15 1 1 13 76:70 48 b. + 6
9. HC Dukla Jihlava 30 13 1 5 11 74:68 46 b. + 6
10. LHK Jestřábi Prostějov 30 11 2 5 12 87:100 42 b. – 13
11. HC Frýdek-Místek 30 9 6 3 12 93:82 42 b. + 11
12. SK Horácká Slavia Třebíč 30 11 2 2 15 75:82 39 b. – 7
13. HC Benátky nad Jizerou 30 6 7 2 15 76:100 34 b. – 24
14. HC Slovan Ústí nad Labem 30 7 2 3 18 71:114 28 b. – 43
15. HC Baník Sokolov 30 4 1 1 24 82:129 15 b. – 47
16. SK Trhači Kadaň 30 4 0 2 24 56:136 14 b. – 80

Nadstavbová část

Po třiceti odehraných kolech základní části se Chance liga v nadstavbové části rozdělila na skupinu o pořadí v play-off a na skupinu o účast v předkole.

Ve skupině o pořadí v play-off se utkají ČEZ Motor České Budějovice, HC Zubr Přerov, HC Stadion Litoměřice, Piráti Chomutov, HC Slavia Praha, VHK Robe Vsetín, HC RT Torax Poruba 2011 a AZ Residomo Havířov. Ve skupině o účast v předkole se utkají HC Dukla Jihlava, LHK Jestřábi Prostějov, HC Frýdek-Místek, SK Horácká Slavia Třebíč, HC Benátky nad Jizerou, HC Slovan Ústí nad Labem, HC Baník Sokolov a SK Trhači Kadaň.

V nadstavbové části se odehraje dvacetosm kol a do konečné tabulky se započítávají výsledky ze základní části.

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
1. Út 17. 12., 18:00 HC Zubr Přerov HC RT Torax Poruba 2011 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
2. Čt 19. 12., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
3. Pá 20. 12., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 Piráti Chomutov 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
4. Čt 26. 12., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
5. So 28. 12., 17:00 VHK Robe Vsetín HC RT Torax Poruba 2011 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
6. Po 30. 12., 17:00 AZ Residomo Havířov HC RT Torax Poruba 2011 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
7. Ne 5. 1., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 ČEZ Motor České Budějovice 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
8. Po 6. 1., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Zubr Přerov 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
9. St 8. 1., 17:30 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
10. Čt 9. 1., 17:30 Piráti Chomutov HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
11. Po 13. 1., 18:00 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
12. St 15. 1., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 VHK Robe Vsetín -:- (-:-, -:-, -:-)
13. So 18. 1., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 AZ Residomo Havířov -:- (-:-, -:-, -:-)
14. St 22. 1., 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
15. So 25. 1., 17:30 HC Zubr Přerov HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
16. Po 27. 1., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice -:- (-:-, -:-, -:-)
17. Út 28. 1., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 Piráti Chomutov -:- (-:-, -:-, -:-)
18. So 1. 2., 16:00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha -:- (-:-, -:-, -:-)
19. St 12. 2., 17:30 VHK Robe Vsetín HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
20. So 15. 2., 17:00 AZ Residomo Havířov HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
21. Po 17. 2., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 ČEZ Motor České Budějovice -:- (-:-, -:-, -:-)
22. St 19. 2., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Zubr Přerov -:- (-:-, -:-, -:-)
23. So 22. 2., 17:00 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
24. Ne 23. 2., 17:30 Piráti Chomutov HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
25. So 29. 2., 15:00 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)
26. Po 2. 3., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 VHK Robe Vsetín -:- (-:-, -:-, -:-)
27. St 4. 3., 17:30 HC RT Torax Poruba 2011 AZ Residomo Havířov -:- (-:-, -:-, -:-)
28. So 7. 3., 17:00 ČEZ Motor České Budějovice HC RT Torax Poruba 2011 -:- (-:-, -:-, -:-)

Konečná tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre B + / –
1. HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. VHK Robe Vsetín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. Piráti Chomutov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. AZ Residomo Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. HC Stadion Litoměřice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. HC Frýdek-Místek 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. HC RT Torax Poruba 2011 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
13. HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
14. HC Slovan Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
15. SK Trhači Kadaň 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
16. HC Baník Sokolov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

Kolo Vhazování Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas -, –:– -:- (-:-, -:-, -:-)
Sdílet článek na FacebookuSdílet článek na Twitteru
Rostislav Gawlas 354 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*