Autobus č. 532 – Ostrava, Karviná (ÚAN)

Ostrava, Karviná – Spoj jezdí jen v pracovní dny od pondělí do pátku. Končí v centru Ostravy na ÚANu (též Náměstí republiky pro tramvaje a trolejbusy).

Výluka

Jízdní řád v průběhu výluky.

Zastávka Po až Pá
Ostrava – ÚAN 5:24, 6:34, 7:34, 13:37, 14:32, 14:57, 15:37, 16:37, 17:27, 18:37, 21:27, 22:34
Hranečník 5:35, 6:45, 7:45, 13:50, 14:45, 15:10, 15:50, 16:50, 17:40, 18:50, 21:40, 22:45
Radvanice – Škola 5:37, 6:47, 7:47, 13:52, 14:47, 15:12, 15:52, 16:52, 17:42, 18:52, 21:42, 22:47
Petřvald – Pošta 5:43, 6:53, 7:53, 13:58, 14:53, 15:18, 15:58, 16:58, 17:48, 18:58, 21:48, 22:53
Orlová – Čerpací stanice 5:48, 6:58, 7:58, 14:03, 14:58, 15:23, 16:03, 17:03, 17:53, 19:03, 21:53, 22:58
Fryštát – U železniční stanice 5:56, 7:06, 8:06, 14:11, 15:06, 15:31, 16:11, 17:11, 18:01, 19:11, 22:01, 23:06
Nové Město – Obchodní dům 5:58, 7:08, 8:08, 14:13, 15:08, 15:33, 16:13, 17:13, 18:03, 19:13, 22:03, 23:08
Fryštát – Univerzita 6:00, 7:10, 8:10, 14:15, 15:10, 15:35, 16:15, 17:15, 18:05, 19:15, 22:05, 23:10
Ráj – Nemocnice 6:02, 7:12, 8:12, 14:17, 15:12, 15:37, 16:17, 17:17, 18:07, 19:17, 22:07, 23:12
Ráj – Kosmonautů 6:04, 7:14, 8:14, 14:19, 15:14, 15:39, 16:19, 17:19, 18:09, 19:19, 22:09, 23:14
Mizerov – Urnový háj 6:06, 7:16, 8:16, 14:21, 15:16, 15:41, 16:21, 17:21, 18:11, 19:21, 22:11, 23:16
Hranice – Bazén 6:08, 7:18, 8:18, 14:23, 15:18, 15:43, 16:23, 17:23, 18:13, 19:23, 22:13, 23:18
Nové Město – Koupaliště 6:10, 7:20, 8:20, 14:25, 15:20, 15:45, 16:25, 17:25, 18:15, 19:25, 22:15, 23:20
Nové Město – Stadion házené 6:11, 7:21, 8:21, 14:26, 15:21, 15:46, 16:26, 17:26, 18:16, 19:26, 22:16, 23:21
Nové Město – ČSAD 6:13, 7:23, 8:23, 14:28, 15:23, 15:48, 16:28, 17:28, 18:18, 19:28, 22:18, 23:23
Fryštát – Autobusové nádraží 6:16, 7:26, 8:26, 14:31, 15:26, 15:51, 16:31, 17:31, 18:21, 19:31, 22:21, 23:26

Jízdní řád platí od 19. 3. 2018 do 8. 12. 2018.

Jízdní řád

První autobus z Ostravy do Karviné vyjíždí v 5:39 ráno a poslední ve 22:33 večer. Opačným směrem z Karviné do Ostravy vyjíždí první autobus ve 4:28 ráno a poslední ve 21:30 večer.

Zastávka Po až Pá
Ostrava – ÚAN 5:39, 6:39, 7:39, 13:39, 14:04, 14:39, 15:39, 16:33, 17:33, 18:33, 21:33, 22:33
Moravská Ostrava – Hlubinská 5:42, 6:42, 7:42, 13:42, 14:08, 14:42, 15:42, 16:36, 17:36, 18:36, 21:36, 22:36
Vítkovice – Mírové náměstí 5:45, 6:45, 7:45, 13:45, 14:13, 14:45, 15:45, 16:39, 17:39, 18:39, 21:39, 22:39
Vítkovice – Bivojova 5:49, 6:49, 7:49, 13:49, 14:18, 14:49, 15:49, 16:43, 17:43, 18:43, 21:43, 22:43
Kunčice – Vratimovská 5:52, 6:52, 7:52, 13:52, 14:22, 14:52, 15:52, 16:46, 17:46, 18:46, 21:46, 22:46
Radvanice – Fryštátská 5:55, 6:55, 7:55, 13:55, 14:25, 14:55, 15:55, 16:49, 17:49, 18:49, 21:49, 22:49
Petřvald – Pošta 6:00, 7:00, 8:00, 14:00, 14:30, 15:00, 16:00, 16:54, 17:54, 18:54, 21:54, 22:54
Orlová – Čerpací stanice 6:05, 7:05, 8:05, 14:05, 14:35, 15:05, 16:05, 16:59, 17:59, 18:59, 21:59, 22:59
Fryštát – U železniční stanice 6:13, 7:13, 8:13, 14:13, 14:43, 15:13, 16:13, 17:07, 18:07, 19:07, 22:07, 23:07
Nové Město – Obchodní dům 6:15, 7:15, 8:15, 14:15, 14:45, 15:15, 16:15, 17:09, 18:09, 19:09, 22:09, 23:09
Fryštát – Univerzita 6:17, 7:17, 8:17, 14:17, 14:47, 15:17, 16:17, 17:11, 18:11, 19:11, 22:11, 23:11
Ráj – Nemocnice 6:19, 7:19, 8:19, 14:19, 14:49, 15:19, 16:19, 17:13, 18:13, 19:13, 22:13, 23:13
Ráj – Kosmonautů 6:21, 7:21, 8:21, 14:21, 14:51, 15:21, 16:21, 17:15, 18:15, 19:15, 22:15, 23:15
Mizerov – Urnový háj 6:23, 7:23, 8:23, 14:23, 14:53, 15:23, 16:23, 17:17, 18:17, 19:17, 22:17, 23:17
Hranice – Bazén 6:25, 7:25, 8:25, 14:25, 14:55, 15:25, 16:25, 17:19, 18:19, 19:19, 22:19, 23:19
Nové Město – Koupaliště 6:27, 7:27, 8:27, 14:27, 14:57, 15:27, 16:27, 17:21, 18:21, 19:21, 22:21, 23:21
Nové Město – Stadion házené 6:28, 7:28, 8:28, 14:28, 14:58, 15:28, 16:28, 17:22, 18:22, 19:22, 22:22, 23:22
Nové Město – ČSAD 6:30, 7:30, 8:30, 14:30, 15:00, 15:30, 16:30, 17:24, 18:24, 19:24, 22:24, 23:24
Fryštát – Autobusové nádraží 6:33, 7:33, 8:33, 14:33, 15:03, 15:33, 16:33, 17:27, 18:27, 19:27, 22:27, 23:27
Zastávka Po až Pá
Fryštát – Autobusové nádraží 4:28, 5:38, 6:38, 12:38, 13:03, 13:38, 14:40, 15:20, 16:20, 16:45, 20:35, 21:30
Nové Město – ČSAD 4:31, 5:41, 6:41, 12:41, 13:06, 13:41, 14:43, 15:23, 16:23, 16:48, 20:38, 21:33
Nové Město – Stadion házené 4:33, 5:43, 6:43, 12:43, 13:08, 13:43, 14:45, 15:25, 16:25, 16:50, 20:40, 21:35
Hranice – Bazén 4:36, 5:46, 6:46, 12:46, 13:11, 13:46, 14:48, 15:28, 16:28, 16:53, 20:43, 21:38
Mizerov – Urnový háj 4:38, 5:48, 6:48, 12:48, 13:13, 13:48, 14:50, 15:30, 16:30, 16:55, 20:45, 21:40
Ráj – Kosmonautů 4:40, 5:50, 6:50, 12:50, 13:15, 13:50, 14:52, 15:32, 16:32, 16:57, 20:47, 21:42
Ráj – Nemocnice 4:42, 5:52, 6:52, 12:52, 13:17, 13:52, 14:54, 15:34, 16:34, 16:59, 20:49, 21:44
Fryštát – Univerzita 4:44, 5:54, 6:54, 12:54, 13:19, 13:54, 14:56, 15:36, 16:36, 17:01, 20:51, 21:46
Nové Město – Obchodní dům 4:47, 5:57, 6:57, 12:57, 13:22, 13:57, 14:59, 15:39, 16:39, 17:04, 20:54, 21:49
Fryštát – U železniční stanice 4:49, 5:59, 6:59, 12:59, 13:24, 13:59, 15:01, 15:41, 16:41, 17:06, 20:56, 21:51
Orlová – Čerpací stanice 4:57, 6:07, 7:07, 13:07, 13:32, 14:07, 15:07, 15:49, 16:49, 17:14, 21:04, 21:59
Petřvald – Pošta 5:02, 6:12, 7:12, 13:12, 13:37, 14:12, 15:12, 15:54, 16:54, 17:19, 21:09, 22:04
Radvanice – Fryštátská 5:07, 6:17, 7:17, 13:17, 13:42, 14:17, 15:17, 15:59, 16:59, 17:24, 21:14, 22:09
Kunčice – Vratimovská 5:10, 6:20, 7:20, 13:20, 13:45, 14:20, 15:20, 16:02, 17:02, 17:27, 21:17, 22:12
Vítkovice – Bivojova 5:13, 6:23, 7:23, 13:23, 13:48, 14:23, 15:23, 16:05, 17:05, 17:30, 21:20, 22:15
Vítkovice – Mírové náměstí 5:17, 6:27, 7:27, 13:27, 13:52, 14:27, 15:27, 16:09, 17:09, 17:34, 21:24, 22:19
Moravská Ostrava – Hlubinská 5:19, 6:29, 7:29, 13:29, 13:54, 14:29, 15:29, 16:11, 17:11, 17:36, 21:26, 22:21
Ostrava – ÚAN 5:22, 6:32, 7:32, 13:32, 13:57, 14:32, 15:32, 16:14, 17:14, 17:39, 21:29, 22:24

Na trase je při jízdě z Ostravy do Karviné 19 zastávek. Při jízdě z Karviné do Ostravy o jednu méně tedy 18. Chybí zastávka Nové Město – Koupaliště.

Jízdenky se platí u řidiče hotově nebo ODISkou.

Autobusovou linku č. 532 mezi Ostravou a Karvinou zajišťuje svými zeleno-bílými autobusy ČSAD Karviná.

Jízdní řád platí od 11. 12. 2016 do 9. 12. 2017.

Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 293 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*