Autobus č. 531 – Ostrava, Karviná (Hranečník)

Ostrava, Karviná – Spoj jezdí od pondělí do neděle včetně svátků. Končí na okraji Ostravy na Hranečníku. Čas jízdy je okolo půl hodiny v závislosti na místě nástupu / výstupu a na aktuální dopravní situaci.

Jízdní řád

První autobus z Ostravy do Karviné vyjíždí ve 4:35 ráno a poslední ve 23:05 večer. Opačným směrem z Karviné do Ostravy vyjíždí první autobus ve 3:39 ráno a poslední ve 22:10 večer.

Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
Ostrava – Hranečník 4:35, 5:00, 5:30, 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 8:40, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:20, 19:20, 20:20, 22:20, 23:05 4:47, 5:57, 6:47, 7:47, 8:47, 9:47, 10:47, 11:47, 12:47, 13:57, 14:47, 15:47, 16:47, 17:47, 18:47, 19:47, 20:47, 23:05
Ostrava – Radvanice, Škola 4:37, 5:02, 5:32, 6:02, 6:32, 7:02, 7:32, 8:02, 8:32, 9:02, 10:02, 11:02, 12:02, 13:02, 13:32, 14:02, 14:32, 15:02, 15:32, 16:02, 16:32, 17:02, 17:32, 18:22, 19:22, 20:22, 22:22, 23:07 4:49, 5:59, 6:49, 7:49, 8:49, 9:49, 10:49, 11:49, 12:49, 13:59, 14:49, 15:49, 16:49, 17:49, 18:49, 19:49, 20:49, 23:07
Petřvald – Hedvika 4:41, 5:06, 5:36, 6:06, 6:36, 7:06, 7:36, 8:06, 8:36, 9:06, 10:06, 11:06, 12:06, 13:06, 13:36, 14:06, 14:36, 15:06, 15:36, 16:06, 16:36, 17:06, 17:36, 18:26, 19:26, 20:26, 26:26, 23:11 4:53, 6:03, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 14:03, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 19:53, 20:53, 23:11
Petřvald – Lékárna 4:42, 5:07, 5:37, 6:07, 6:37, 7:07, 7:37, 8:07, 8:37, 9:07, 10:07, 11:07, 12:07, 13:07, 13:37, 14:07, 14:37, 15:07, 15:37, 16:07, 16:37, 17:07, 17:37, 18:27, 19:27, 20:27, 22:27, 23:12 4:54, 6:04, 6:54, 7:54, 8:54, 9:54, 10:54, 11:54, 12:54, 14:04, 14:54, 15:54, 16:54, 17:54, 18:54, 19:54, 20:53, 23:12
Petřvald – Pošta 4:44, 5:09, 5:39, 6:09, 6:39, 7:09, 7:39, 8:09, 8:39, 9:09, 10:09, 11:09, 12:09, 13:09, 13:39, 14:09, 14:39, 15:09, 15:39, 16:09, 16:39, 17:09, 17:39, 18:29, 19:29, 20:29, 22:29, 23:14 4:56, 6:06, 6:56, 7:56, 8:56, 9:56, 10:56, 11:56, 12:56, 14:06, 14:56, 15:56, 16:56, 17:56, 18:56, 19:56, 20:56, 23:14
Petřvald – Pod Sokolovnou 4:46, 5:11, 5:41, 6:11, 6:41, 7:11, 7:41, 8:11, 8:41, 9:11, 10:11, 11:11, 12:11, 13:11, 13:41, 14:11, 14:41, 15:11, 15:41, 16:11, 16:41, 17:11, 17:41, 18:31, 19:31, 20:31, 22:31, 23:15 4:58, 6:08, 6:58, 7:58, 8:58, 9:58, 10:58, 11:58, 12:58, 14:08, 14:58, 15:58, 16:58, 17:58, 18:58, 19:58, 20:58, 23:15
Petřvald – Parcelace 4:47, 5:12, 5:42, 6:12, 6:42, 7:12, 7:42, 8:12, 8:42, 9:12, 10:12, 11:12, 12:12, 13:12, 13:42, 14:12, 14:42, 15:12, 15:42, 16:12, 16:42, 17:12, 17:42, 18:32, 19:32, 20:32, 22:32, 23:16 5:00, 6:10, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:10, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 23:16
Petřvald – Březiny 4:49, 5:14, 5:44, 6:14, 6:44, 7:14, 7:44, 8:14, 8:44, 9:14, 10:14, 11:14, 12:14, 13:14, 13:44, 14:14, 14:44, 15:14, 15:44, 16:14, 16:44, 17:14, 17:44, 18:34, 19:34, 20:34, 22:34, 23:18 5:02, 6:12, 7:02, 8:02, 9:02, 10:02, 11:02, 12:02, 13:02, 14:12, 15:02, 16:02, 17:02, 18:02, 19:02, 20:02, 21:02, 23:18
Orlová – Město, Zimní důl 4:50, 5:15, 5:45, 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15, 8:45, 9:15, 10:15, 11:15, 12:15, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:35, 19:35, 20:35, 22:35, 23:19 5:03, 6:13, 7:03, 8:03, 9:03, 10:03, 11:03, 12:03, 13:03, 14:13, 15:03, 16:03, 17:03, 18:03, 19:03, 20:03, 21:03, 23:19
Orlová – Město, Čerpací stanice 4:52, 5:17, 5:47, 6:17, 6:47, 7:17, 7:47, 8:17, 8:47, 9:17, 10:17, 11:17, 12:17, 13:17, 13:47, 14:17, 14:47, 15:17, 15:47, 16:17, 16:47, 17:17, 17:47, 18:37, 19:37, 20:37, 22:37, 23:21 5:05, 6:15, 7:05, 8:05, 9:05, 10:05, 11:05, 12:05, 13:05, 14:15, 15:05, 16:05, 17:05, 18:05, 19:05, 20:05, 21:05, 23:21
Orlová – Lazy, Obalovna 4:54, 5:19, 5:49, 6:19, 6:49, 7:19, 7:49, 8:19, 8:49, 9:19, 10:19, 11:19, 12:19, 13:19, 13:49, 14:19, 14:49, 15:19, 15:49, 16:19, 16:49, 17:19, 17:49, 18:39, 19:39, 20:39, 22:39, 23:23 5:07, 6:17, 7:07, 8:07, 9:07, 10:07, 11:07, 12:07, 13:07, 14:17, 15:07, 16:07, 17:07, 18:07, 19:07, 20:07, 21:07, 23:23
Karviná – Doly, Barbora 4:57, 5:22, 5:52, 6:22, 6:52, 7:22, 7:52, 8:22, 8:52, 9:22, 10:22, 11:22, 12:22, 13:22, 13:52, 14:22, 14:52, 15:22, 15:52, 16:22, 16:52, 17:22, 17:52, 18:42, 19:42, 20:42, 22:42, 23:26 5:10, 6:20, 7:10, 8:10, 9:10, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 14:20, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 20:10, 21:10, 23:26
Karviná – Doly, Gabriela 4:58, 5:23, 5:53, 6:23, 6:53, 7:23, 7:53, 8:23, 8:53, 9:23, 10:23, 11:23, 12:23, 13:23, 13:53, 14:23, 14:53, 15:23, 15:53, 16:23, 16:53, 17:23, 17:53, 18:43, 19:43, 20:43, 22:43, 23:27 5:11, 6:21, 7:11, 8:11, 9:11, 10:11, 11:11, 12:11, 13:11, 14:21, 15:11, 16:11, 17:11, 18:11, 19:11, 20:11, 21:11, 23:27
Karviná – Doly, ČSA 5:00, 5:25, 5:55, 6:25, 6:55, 7:25, 7:55, 8:25, 8:55, 9:25, 10:25, 11:25, 12:25, 13:25, 13:55, 14:25, 14:55, 15:25, 15:55, 16:25, 16:55, 17:25, 17:55, 18:45, 19:45, 20:45, 22:45, 23:29 5:13, 6:23, 7:13, 8:13, 9:13, 10:13, 11:13, 12:13, 13:13, 14:23, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 21:13, 23:29
Karviná – Doly, Sovinec 5:02, 5:27, 5:57, 6:27, 6:57, 7:27, 7:57, 8:27, 8:57, 9:27, 10:27, 11:27, 12:27, 13:27, 13:57, 14:27, 14:57, 15:27, 15:57, 16:27, 16:57, 17:27, 17:57, 18:47, 19:47, 20:47, 22:47, 23:31 5:15, 6:25, 7:15, 8:15, 9:15, 10:15, 11:15, 12:15, 13:15, 14:25, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:15, 20:15, 21:15, 23:31
Karviná – Fryštát, U železniční stanice 5:04, 5:29, 5:59, 6:29, 6:59, 7:29, 7:59, 8:29, 8:59, 9:29, 10:29, 11:29, 12:29, 13:29, 13:59, 14:29, 14:59, 15:29, 15:59, 16:29, 16:59, 17:29, 17:59, 18:49, 19:49, 20:49, 22:49, 23:33 5:17, 6:27, 7:17, 8:17, 9:17, 10:17, 11:17, 12:17, 13:17, 14:27, 15:17, 16:17, 17:17, 18:17, 19:17, 20:17, 21:17, 23:33
Karviná – Nové Město, Obchodní dům 5:06, 5:31, 6:01, 6:31, 7:01, 7:31, 8:01, 8:31, 9:01, 9:02, 9:31, 10:31, 11:31, 12:31, 13:31, 14:01, 14:31, 15:01, 15:31, 16:01, 16:31, 17:01, 17:31, 18:01, 18:51, 19:51, 20:51, 22:51, 23:35 5:19, 6:29, 7:19, 8:19, 9:19, 10:19, 11:19, 12:19, 13:19, 14:29, 15:19, 16:19, 17:19, 18:19, 19:19, 20:19, 21:19, 23:35
Karviná – Fryštát, Univerzita 5:08, 5:33, 6:03, 6:33, 7:03, 7:33, 8:03, 8:33, 9:03, 9:04, 9:33, 10:33, 11:33, 12:33, 13:33, 14:03, 14:33, 15:03, 15:33, 16:03, 16:33, 17:03, 17:33, 18:03, 18:53, 19:53, 20:53, 22:53, 23:37 5:21, 6:31, 7:21, 8:21, 9:21, 10:21, 11:21, 12:21, 13:21, 14:31, 15:21, 16:21, 17:21, 18:21, 19:21, 20:21, 21:21, 23:37
Karviná – Ráj, Nemocnice 5:10, 5:35, 6:05, 6:35, 7:05, 7:35, 8:05, 8:35, 9:05, 9:06, 9:35, 10:35, 11:35, 12:35, 13:35, 14:05, 14:35, 15:05, 15:35, 16:05, 16:35, 17:05, 17:35, 18:05, 18:55, 19:55, 20:55, 22:55, 23:39 5:23, 6:33, 7:23, 8:23, 9:23, 10:23, 11:23, 12:23, 13:23, 14:33, 15:23, 16:23, 17:23, 18:23, 19:23, 20:23, 21:23, 23:39
Karviná – Ráj, Kosmonautů 5:12, 5:37, 6:07, 6:37, 7:07, 7:37, 8:07, 8:37, 9:07, 9:08, 9:37, 10:37, 11:37, 12:37, 13:37, 14:07, 14:37, 15:07, 15:37, 16:07, 16:37, 17:07, 17:37, 18:07, 18:57, 19:57, 20:57, 22:57, 23:41 5:25, 6:35, 7:25, 8:25, 9:25, 10:25, 11:25, 12:25, 13:25, 14:35, 15:25, 16:25, 17:25, 18:25, 19:25, 20:25, 21:25, 23:41
Karviná – Mizerov, Urnový háj 5:14, 5:39, 6:09, 6:39, 7:09, 7:39, 8:09, 8:39, 9:09, 9:10, 9:39, 10:39, 11:39, 12:39, 13:39, 14:09, 14:39, 15:09, 15:39, 16:09, 16:39, 17:09, 17:39, 18:09, 18:59, 19:59, 20:59, 22:59, 23:43 5:27, 6:37, 7:27, 8:27, 9:27, 10:27, 11:27, 12:27, 13:27, 14:37, 15:27, 16:27, 17:27, 18:27, 19:27, 20:27, 21:27, 23:43
Karviná – Hranice, Bazén 5:16, 5:41, 6:11, 6:41, 7:11, 7:41, 8:11, 8:41, 9:11, 9:12, 9:41, 10:41, 11:41, 12:41, 13:41, 14:11, 14:41, 15:11, 15:41, 16:11, 16:41, 17:11, 17:41, 18:11, 19:01, 20:01, 21:01, 23:01, 23:45 5:29, 6:39, 7:29, 8:29, 9:29, 10:29, 11:29, 12:29, 13:29, 14:39, 15:29, 16:29, 17:29, 18:29, 19:29, 20:29, 21:29, 23:45
Karviná – Nové Město, Koupaliště 5:18, 5:43, 6:13, 6:43, 7:13, 7:43, 8:13, 8:43, 9:13, 9:14, 9:43, 10:43, 11:43, 12:43, 13:43, 14:13, 14:43, 15:13, 15:43, 16:13, 16:43, 17:13, 17:43, 18:13, 19:03, 20:03, 21:03, 23:03, 23:47 5:31, 6:41, 7:31, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:31, 13:31, 14:41, 15:31, 16:31, 17:31, 18:31, 19:31, 20:31, 21:31, 23:47
Karviná – Nové Město, Stadion házené 5:19, 5:44, 6:14, 6:44, 7:14, 7:44, 8:14, 8:44, 9:14, 9:15, 9:44, 10:44, 11:44, 12:44, 13:44, 14:14, 14:44, 15:14, 15:44, 16:14, 16:44, 17:14, 17:44, 18:14, 19:04, 20:04, 21:04, 23:04, 23:48 5:32, 6:42, 7:32, 8:32, 9:32, 10:32, 11:32, 12:32, 13:32, 14:42, 15:32, 16:32, 17:32, 18:32, 19:32, 20:32, 21:32, 23:48
Karviná – Nové Město, ČSAD 5:21, 5:46, 6:16, 6:46, 7:16, 7:46, 8:16, 8:46, 9:16, 9:17, 9:46, 10:46, 11:46, 12:46, 13:46, 14:16, 14:46, 15:16, 15:46, 16:16, 16:46, 17:16, 17:46, 18:16, 19:06, 20:06, 21:06, 23:06, 23:50 5:34, 6:44, 7:34, 8:34, 9:34, 10:34, 11:34, 12:34, 13:34, 14:44, 15:34, 16:34, 17:34, 18:34, 19:34, 20:34, 21:34, 23:50
Karviná – Fryštát, Autobusové nádraží 5:24, 5:49, 6:19, 6:49, 7:19, 7:49, 8:19, 8:49, 9:19, 9:20, 9:49, 10:49, 11:49, 12:49, 13:49, 14:19, 14:49, 15:19, 15:49, 16:19, 16:49, 17:19, 17:49, 18:19, 19:09, 20:09, 21:09, 23:09, 23:53 5:37, 6:47, 7:37, 8:37, 9:37, 10:37, 11:37, 12:37, 13:37, 14:47, 15:37, 16:37, 17:37, 18:37, 19:37, 20:37, 21:37, 23:53
Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
Karviná – Fryštát, Autobusové nádraží 3:39, 3:59, 4:29, 4:59, 5:29, 5:59, 6:29, 6:59, 7:29, 7:40, 7:59, 8:59, 9:59, 10:59, 11:59, 12:29, 12:59, 13:29, 13:59, 14:29, 14:59, 15:29, 15:59, 16:29, 16:59, 17:59, 18:59, 19:59, 22:10 3:53, 4:48, 5:48, 6:48, 7:48, 8:48, 9:48, 10:48, 11:48, 12:48, 13:48, 14:48, 15:48, 16:48, 17:48, 18:48, 19:48, 22:10
Karviná – Nové Město, ČSAD 3:42, 4:02, 4:32, 5:02, 5:32, 6:02, 6:32, 7:02, 7:32, 7:43, 8:02, 9:02, 10:02, 11:02, 12:02, 12:32, 13:02, 13:32, 14:02, 14:32, 15:02, 15:32, 16:02, 16:32, 17:02, 18:02, 19:02, 20:02, 22:12 3:56, 4:51, 5:51, 6:51, 7:51, 8:51, 9:51, 10:51, 11:51, 12:51, 13:51, 14:51, 15:51, 16:51, 17:51, 18:51, 19:51, 22:12
Karviná – Nové Město, Stadion házené 3:44, 4:04, 4:34, 5:04, 5:34, 6:04, 6:34, 7:04, 7:34, 7:45, 8:04, 9:04, 10:04, 11:04, 12:04, 12:34, 13:04, 13:34, 14:04, 14:34, 15:04, 15:34, 16:04, 16:34, 17:04, 18:04, 19:04, 20:04, 22:14 3:58, 4:53, 5:53, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 13:53, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 19:53, 22:14
Karviná – Hranice, Bazén 3:47, 4:07, 4:37, 5:07, 5:37, 6:07, 6:37, 7:07, 7:37, 7:48, 8:07, 9:07, 10:07, 11:07, 12:07, 12:37, 13:07, 13:37, 14:07, 14:37, 15:07, 15:37, 16:07, 16:37, 17:07, 18:07, 19:07, 20:07, 22:17 4:01, 4:56, 5:56, 6:56, 7:56, 8:56, 9:56, 10:56, 11:56, 12:56, 13:56, 14:56, 15:56, 16:56, 17:56, 18:56, 19:56, 22:17
Karviná – Mizerov, Urnový háj 3:49, 4:09, 4:39, 5:09, 5:39, 6:09, 6:39, 7:09, 7:39, 7:50, 8:09, 9:09, 10:09, 11:09, 12:09, 12:39, 13:09, 13:39, 14:09, 14:39, 15:09, 15:39, 16:09, 16:39, 17:09, 18:09, 19:09, 20:09, 22:19 4:03, 4:58, 5:58, 6:58, 7:58, 8:58, 9:58, 10:58, 11:58, 12:58, 13:58, 14:58, 15:58, 16:58, 17:58, 18:58, 19:58, 22:19
Karviná – Ráj, Kosmonautů 3:51, 4:11, 4:41, 5:11, 5:41, 6:11, 6:41, 7:11, 7:41, 7:52, 8:11, 9:11, 10:11, 11:11, 12:11, 12:41, 13:11, 13:41, 14:11, 14:41, 15:11, 15:41, 16:11, 16:41, 17:11, 18:11, 19:11, 20:11, 22:21 4:05, 5:00, 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 22:21
Karviná – Ráj, Nemocnice 3:53, 4:13, 4:43, 5:13, 5:43, 6:13, 6:43, 7:13, 7:43, 7:54, 8:13, 9:13, 10:13, 11:13, 12:13, 12:43, 13:13, 13:43, 14:13, 14:43, 15:13, 15:43, 16:13, 16:43, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 22:23 4:07, 5:02, 6:02, 7:02, 8:02, 9:02, 10:02, 11:02, 12:02, 13:02, 14:02, 15:02, 16:02, 17:02, 18:02, 19:02, 20:02, 22:23
Karviná – Fryštát, Univerzita 3:55, 4:15, 4:45, 5:15, 5:45, 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 7:56, 8:15, 9:15, 10:15, 11:15, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 18:15, 19:15, 20:15, 22:25 4:09, 5:04, 6:04, 7:04, 8:04, 9:04, 10:04, 11:04, 12:04, 13:04, 14:04, 15:04, 16:04, 17:04, 18:04, 19:04, 20:04, 22:25
Karviná – Nové Město, Obchodní dům 3:57, 4:17, 4:47, 5:17, 5:47, 6:17, 6:47, 7:17, 7:47, 7:58, 8:17, 9:17, 10:17, 11:17, 12:17, 12:47, 13:17, 13:47, 14:17, 14:47, 15:17, 15:47, 16:17, 16:47, 17:17, 18:17, 19:17, 20:17, 22:27 4:12, 5:07, 6:07, 7:07, 8:07, 9:07, 10:07, 11:07, 12:07, 13:07, 14:07, 15:07, 16:07, 17:07, 18:07, 19:07, 20:07, 22:27
Karviná – Fryštát, U železniční stanice 3:59, 4:19, 4:49, 5:19, 5:49, 6:19, 6:49, 7:19, 7:49, 8:19, 9:19, 10:19, 11:19, 12:19, 12:49, 13:19, 13:49, 14:19, 14:49, 15:19, 15:49, 16:19, 16:49, 17:19, 18:19, 19:19, 20:19, 22:28 4:13, 5:08, 6:08, 7:08, 8:08, 9:08, 10:08, 11:08, 12:08, 13:08, 14:08, 15:08, 16:08, 17:08, 18:08, 19:08, 20:08, 22:28
Karviná – Doly, Sovinec 4:01, 4:21, 4:51, 5:21, 5:51, 6:21, 6:51, 7:21, 7:51, 8:21, 9:21, 10:21, 11:21, 12:21, 12:51, 13:21, 13:51, 14:21, 14:51, 15:21, 15:51, 16:21, 16:51, 17:21, 18:21, 19:21, 20:21, 22:30 4:15, 5:10, 6:10, 7:10, 8:10, 9:10, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 20:10, 22:30
Karviná – Doly, ČSA 4:03, 4:23, 4:53, 5:23, 5:53, 6:23, 6:53, 7:23, 7:53, 8:23, 9:23, 10:23, 11:23, 12:23, 12:53, 13:23, 13:53, 14:23, 14:53, 15:23, 15:53, 16:23, 16:53, 17:23, 18:23, 19:23, 20:23, 22:32 4:17, 5:12, 6:12, 7:12, 8:12, 9:12, 10:12, 11:12, 12:12, 13:12, 14:12, 15:12, 16:12, 17:12, 18:12, 19:12, 20:12, 22:32
Karviná – Doly, Gabriela 4:05, 4:25, 4:55, 5:25, 5:55, 6:25, 6:55, 7:25, 7:55, 8:25, 9:25, 10:25, 11:25, 12:25, 12:55, 13:25, 13:55, 14:25, 14:55, 15:25, 15:55, 16:25, 16:55, 17:25, 18:25, 19:25, 20:25, 22:34 4:19, 5:14, 6:14, 7:14, 8:14, 9:14, 10:14, 11:14, 12:14, 13:14, 14:14, 15:14, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14, 20:14, 22:34
Karviná – Doly, Barbora 4:06, 4:26, 4:56, 5:26, 5:56, 6:26, 6:56, 7:26, 7:56, 8:26, 9:26, 10:26, 11:26, 12:26, 12:56, 13:26, 13:56, 14:26, 14:56, 15:26, 15:56, 16:26, 16:56, 17:26, 18:26, 19:26, 20:26, 22:35 4:20, 5:15, 6:15, 7:15, 8:15, 9:15, 15:15, 11:15, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:15, 20:15, 22:35
Orlová – Lazy, Obalovna 4:09, 4:29, 4:59, 5:29, 5:59, 6:29, 6:59, 7:29, 7:59, 8:29, 9:29, 10:29, 11:29, 12:29, 12:59, 13:29, 13:59, 14:29, 14:59, 15:29, 15:59, 16:29, 16:59, 17:29, 18:29, 19:29, 20:29, 22:38 4:23, 5:18, 6:18, 7:18, 8:18, 9:18, 10:18, 11:18, 12:18, 13:18, 14:18, 15:18, 16:18, 17:18, 18:18, 19:18, 20:18, 22:38
Orlová – Město, Čerpací stanice 4:11, 4:31, 5:01, 5:31, 6:01, 6:31, 7:01, 7:31, 8:01, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:31, 13:01, 13:31, 14:01, 14:31, 15:01, 15:31, 16:01, 16:31, 17:01, 17:31, 18:31, 19:31, 20:31, 22:40 4:25, 5:20, 6:20, 7:20, 8:20, 9:20, 10:20, 11:20, 12:20, 13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20, 18:20, 19:20, 20:20, 22:40
Orlová – Město, Zimní důl 4:13, 4:33, 5:03, 5:33, 6:03, 6:33, 7:03, 7:33, 8:03, 8:33, 9:33, 10:33, 11:33, 12:33, 13:03, 13:33, 14:03, 14:33, 15:03, 15:33, 16:03, 16:33, 17:03, 17:33, 18:33, 19:33, 20:33, 22:42 4:27, 5:22, 6:22, 7:22, 8:22, 9:22, 10:22, 11:22, 12:22, 13:22, 14:22, 15:22, 16:22, 17:22, 18:22, 19:22, 20:22, 22:42
Petřvald – Březiny 4:14, 4:34, 5:04, 5:34, 6:04, 6:34, 7:04, 7:34, 8:04, 8:34, 9:34, 10:34, 11:34, 12:34, 13:04, 13:34, 14:04, 14:34, 15:04, 15:34, 16:04, 16:34, 17:04, 17:34, 18:34, 19:34, 20:34, 22:43 4:28, 5:23, 6:23, 7:23, 8:23, 9:23, 10:23, 11:23, 12:23, 13:23, 14:23, 15:23, 16:23, 17:23, 18:23, 19:23, 20:23, 22:43
Petřvald – Parcelace 4:16, 4:36, 5:06, 5:36, 6:06, 6:36, 7:06, 7:36, 8:06, 8:36, 9:36, 10:36, 11:36, 12:36, 13:06, 13:36, 14:06, 14:36, 15:06, 15:36, 16:06, 16:36, 17:06, 17:36, 18:36, 19:36, 20:36, 22:45 4:30, 5:25, 6:25, 7:25, 8:25, 9:25, 10:25, 11:25, 12:25, 13:25, 14:25, 15:25, 16:25, 17:25, 18:25, 19:25, 20:25, 22:45
Petřvald – Pod Sokolovnou 4:17, 4:37, 5:07, 5:37, 6:07, 6:37, 7:07, 7:37, 8:07, 8:37, 9:37, 10:37, 11:37, 12:37, 13:07, 13:37, 14:07, 14:37, 15:07, 15:37, 16:07, 16:37, 17:07, 17:37, 18:37, 19:37, 20:37, 22:46 4:31, 5:26, 6:26, 7:26, 8:26, 9:26, 10:26, 11:26, 12:26, 13:26, 14:26, 15:26, 16:26, 17:26, 18:26, 19:26, 20:26, 22:46
Petřvald – Pošta 4:19, 4:39, 5:09, 5:39, 6:09, 6:39, 7:09, 7:39, 8:09, 8:39, 9:39, 10:39, 11:39, 12:39, 13:09, 13:39, 14:09, 14:39, 15:09, 15:39, 16:09, 16:39, 17:09, 17:39, 18:39, 19:39, 20:39, 22:48 4:33, 5:28, 6:28, 7:28, 8:28, 9:28, 10:28, 11:28, 12:28, 13:28, 14:28, 15:28, 16:28, 17:28, 18:28, 19:28, 20:28, 22:48
Petřvald – Lékárna 4:21, 4:41, 5:11, 5:41, 6:11, 6:41, 7:11, 7:41, 8:11, 8:41, 9:41, 10:41, 11:41, 12:41, 13:11, 13:41, 14:11, 14:41, 15:11, 15:41, 16:11, 16:41, 17:11, 17:41, 18:41, 19:41, 20:41, 22:50 4:35, 5:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:50
Petřvald – Hedvika 4:22, 4:42, 5:12, 5:42, 6:12, 6:42, 7:12, 7:42, 8:12, 8:42, 9:42, 10:42, 11:42, 12:42, 13:12, 13:42, 14:12, 14:42, 15:12, 15:42, 16:12, 16:42, 17:12, 17:42, 18:42, 19:42, 20:42, 22:51 4:36, 5:31, 6:31, 7:31, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:31, 13:31, 14:31, 15:31, 16:31, 17:31, 18:31, 19:31, 20:31, 22:51
Ostrava – Radvanice, Škola 4:25, 4:45, 5:15, 5:45, 6:15, 6:45, 7:15, 7:45, 8:15, 8:45, 9:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 22:53 4:38, 5:33, 6:33, 7:33, 8:33, 9:33, 10:33, 11:33, 12:33, 13:33, 14:33, 15:33, 16:33, 17:33, 18:33, 19:33, 20:33, 22:53
Ostrava – Hranečník 4:29, 4:49, 5:19, 5:49, 6:19, 6:49, 7:19, 7:49, 8:19, 8:49, 9:49, 10:49, 11:49, 12:49, 13:19, 13:49, 14:19, 14:49, 15:19, 15:49, 16:19, 16:49, 17:19, 17:49, 18:49, 19:49, 20:49, 22:56 4:41, 5:36, 6:36, 7:36, 8:36, 9:36, 10:36, 11:36, 12:36, 13:36, 14:36, 15:36, 16:36, 17:36, 18:36, 19:36, 20:36, 22:56

Na trase je při jízdě z Ostravy do Karviné 26 zastávek. Při jízdě z Karviné do Ostravy o jednu méně tedy 25. Chybí zastávka Karviná – Nové Město, Koupaliště.

Jízdenky se platí u řidiče hotově nebo ODISkou.

Autobusovou linku č. 531 mezi Ostravou a Karvinou zajišťuje svými zeleno-bílými autobusy ČSAD Karviná.

Jízdní řád platí od 10. 12. 2017 do 8. 12. 2018.

Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 293 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*