Autobus č. 333 – Ostrava, Mošnov (ÚAN)

Ostrava, Mošnov – Spoj jezdí od pondělí do neděle včetně svátků s cílem rozvést Ostraváky po průmyslové zóně a po směně svést zpět domů. Vyjíždí z ÚANu v centru Ostravy a končí v Mošnově na letišti. Čas jízdy je okolo půl hodiny v závislosti na místě nástupu / výstupu a na aktuální dopravní situaci.

Jízdní řád

První autobus z Ostravy do Mošnova vyjíždí ve 4:55 ráno a poslední ve 20:58 večer. Opačným směrem z Mošnova do Ostravy vyjíždí první autobus v 6:16 ráno a poslední ve 22:16 večer. Na trase je oběma směry 16 zastávek.

Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Ostrava – ÚAN 4:55, 12:55, 20:58 4:58, 12:58, 20:58
2. Vítkovice – Dolní Vítkovice 4:57, 12:57, 21:00 5:00, 13:00, 21:00
3. Vítkovice – Český dům 4:59, 12:59, 21:02 5:02, 13:02, 21:02
4. Vítkovice – Důl Jeremenko 5:00, 13:00, 21:03 5:03, 13:03, 21:03
5. Hrabůvka – Dřevoprodej 5:03, 13:03, 21:05 5:05, 13:05, 21:05
6. Hrabůvka – Poliklinika 5:06, 13:06, 21:08 5:08, 13:08, 21:08
7. Dubina 5:12, 13:12, 21:13 5:13, 13:13, 21:13
8. Nová Bělá – Rozcestí (x) 5:16, 13:16, 21:16 5:16, 13:16, 21:16
9. Krmelín – U lesa (x) 5:18, 13:18, 21:18 5:18, 13:18, 21:18
10. Krmelín – Světlov 5:20, 13:20, 21:20 5:20, 13:20, 21:20
11. Stará Ves nad Ondřejnicí – Křižovatka 5:23, 13:23, 21:23 5:23, 13:23, 21:23
12. Mošnov – Autobazar (x) 5:30, 13:13, 21:30 5:30, 13:13, 21:30
13. Mobis 5:33, 13:33, 21:33 5:33, 13:33, 21:33
14. Cromodora 5:35, 13:35, 21:35 5:35, 13:35, 21:35
15. Mahle 5:36, 13:36, 21:36 5:36, 13:36, 21:36
16. Mošnov – Letiště 5:39, 13:39, 21:39 5:39, 13:39, 21:39
Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Mošnov – Letiště 6:16, 14:16, 16:46, 22:16 6:16, 14:16, 22:16
2. Mahle 6:19, 14:19, 16:49, 22:19 6:19, 14:19, 22:19
3. Cromodora 6:20, 14:20, 16:50, 22:20 6:20, 14:20, 22:20
4. Mobis 6:22, 14:22, 16:52, 22:22 6:22, 14:22, 22:22
5. Mošnov – Autobazar (x) 6:26, 14:26, 16:56, 22:25 6:25, 14:25, 22:25
6. Stará Ves nad Ondřejnicí – Křižovatka 6:33, 14:33, 17:03, 22:32 6:32, 14:32, 22:32
7. Krmelín – Světlov 6:36, 14:36, 17:06, 22:35 6:35, 14:35, 22:35
8. Krmelín – U lesa (x) 6:38, 14:38, 17:08, 22:37 6:37, 14:37, 22:37
9. Nová Bělá – Rozcestí (x) 6:41, 14:41, 17:11, 22:40 6:40, 14:40, 22:40
10. Dubina 6:43, 14:43, 17:13, 22:42 6:42, 14:42, 22:42
11. Hrabůvka – Poliklinika 6:47, 14:47, 17:17, 22:45 6:45, 14:45, 22:45
12. Hrabůvka – Dřevoprodej 6:49, 14:49, 17:19, 22:47 6:47, 14:47, 22:47
13. Vítkovice – Důl Jeremenko 6:51, 14:51, 17:21, 22:49 6:49, 14:49, 22:49
14. Vítkovice – Český dům 6:52, 14:52, 17:22, 22:50 6:50, 14:50, 22:50
15. Vítkovice – Dolní Vítkovice 6:53, 14:53, 17:23, 22:51 6:51, 14:51, 22:51
16. Ostrava – ÚAN 6:56, 14:56, 17:26, 22:54 6:54, 14:54, 22:54
  • (x) – zastávka na znamení.

Jízdenky

Jízdenky se platí u řidiče hotově nebo ODISkou.

ČSAD Vsetín

Autobusovou linku č. 333 mezi Ostravou a Mošnovem zajišťuje svými … autobusy ČSAD Vsetín.

Jízdní řád platí od 1. 9. do 14. 12. 2019.

Sdílet článek na FacebookuSdílet článek na Twitteru
Rostislav Gawlas 346 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*